Rejestracja

W celu założenia konta i umożliwienia zapisów na studia wypełnij poniższy formularz. Na tym etapie wymagane są tylko podstawowe dane, po założeniu konta będzie można uzupełnić szczegółowy profil.

Uwaga: prosimy o wypełnianie formularzy używając wielkich i małych liter zgodnie z zasadami pisowni, np. "Jan Kowalski", a nie "jan kowalski" lub "JAN KOWALSKI", ponieważ w takiej formie Państwa dane drukowane są na dokumentach aplikacyjnych.

Uwaga: poniższy formularz nie służy do zapisania się na studia lub szkolenie, lecz do utworzenia konta w systemie. Po zalogowaniu się będzie można wypełnić formularz zgłoszenia na stronie wybranego kursu lub szkolenia. Konta bez wypełnionego formularza zostaną usunięte automatycznie po upływie 90 dni.

Pola oznaczone jako * muszą zostać wypełnione.

Na podany adres e-mail trafi wiadomość z linkiem aktywującym konto.

Powrót

Przyjmuję do wiadomości, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław, NIP: 896-000-69-97, tel. +48 71 36 80 100, fax +48 71 36 72 778, e-mail: kontakt@ue.wroc.pl.
  2. Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych są następujące: e-mail: iod@ue.wroc.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w tym na podstawie artykułu 6 ust. 1 pkt „a”.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak podania danych osobowych spowoduje, że proces rekrutacyjny, wobec osoby, której dane dotyczą, nie będzie przeprowadzony.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres przeprowadzania procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu przez okres nie dłuższy niż 50 lat
  6. Dane będą udostępniane wyłącznie osobom upoważnionym przez Administratora danych osobowych do przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego oraz podmiotom przetwarzającym dane osobowe na podstawie umów zawartych z Administratorem danych.
  7. Przysługuje mi wobec Administratora danych osobowych na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 i w przypadku spełnienia określonych w tych aktach dostępu do moich danych osobowych, żądania ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.
  8. Przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Dane osobowe nie będą przekazane do Państwa trzeciego w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
  10. Nie będzie stosowane podejmowanie decyzji oparte wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
×
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto