Kontakt i godziny otwarcia

Kontakt w sprawie organizacji studiów podyplomowych

Anna Kozak 
e-mail: anna.kozak@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 949

Agnieszka Manowska 
e-mail: agnieszka.manowska@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 452

Alina Sofińska 
e-mail: alina.sofinska@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 949

Barbara Grzeszczak

e-mail: barbara.grzeszczak@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 452

Monika Stańczyk 
e-mail: monika.stanczyk@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 980

Anna Ropa 
e-mail: anna.ropa@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 235

Wioletta Bujak 

e-mail: wioletta.bujak@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 980



W sprawie dostępu do zespołów i zajęć w aplikacji MS TEAMS prosimy o kontakt z kierownikiem studiów (dane kontaktowe w opisie poszczególnych kierunków).

Kontakt w sprawie studiów zamawianych

Sylwia Wrona - Zastępca Dyrektora CKU
e-mail: sylwia.wrona@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 979;
M: +48 507 017 104

BIURO CKU jest czynne

poniedziałek-piątek w godz. 9:00-14:00.
W soboty i w niedziele dokumenty można przekazać do skrzynki korespondencyjnej przy wejsciu do budynku.
Budynek jest czynny: poniedziałek-piątek w godz. 8:00-17:00 oraz sobota-niedziela w godz. 8:00-16:00. 
Do budynku mogą wejść jedynie osoby wyposażone w maseczkę lub przyłbicę.

ADRES do korespondencji

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław  


Masz pytania? Sprawdź FAQ, może ktoś już nam je zadał. Jeżeli nie, zapraszamy do kontaktu:


Formularz kontaktowy

Pola oznaczone jako * są wymagane.

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43, pok. 4 i 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 
9:00 - 14:00

Kursy i szkolenia

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto