Kontakt i godziny otwarcia

Zespół CKU ds. studiów podyplomowych

Anna Kozak
e-mail: anna.kozak@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 949 

Agnieszka Manowska
e-mail: agnieszka.manowska@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 452 

Alina Sofińska
e-mail: alina.sofinska@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 949 

Barbara Grzeszczak
e-mail: barbara.grzeszczak@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 452 

Wioletta Bujak
e-mail: wioletta.bujak@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 980 


W sprawie złożenia dokumentów rekrutacyjnych i odbioru świadectw zapraszamy do pokoju nr 3.
Dokumenty można też dostarczyć do skrzynki korespondencyjnej znajdującej się przy schodach na parterze budynku CKU.
W sprawie dostępu do zespołów i zajęć w aplikacji MS TEAMS prosimy o kontakt z kierownikiem studiów.  


Dyrektor CKU

dr Sylwia Wrona, prof. UEW 
e-mail: sylwia.wrona@ue.wroc.pl
tel. 539 012 476

Zastępca dyrektora CKU

Iwona Niewiadomska 
e-mail: iwona.niewiadomska@ue.wroc.pl
tel. 734 823 652


Adres biura CKU

Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43-45
53-307 Wrocław
pokój nr 3 i 4

Adres do korespondencji

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
z dopiskiem Studia Podyplomowe i nazwą kierunku 


Godziny pracy biura CKU:

poniedziałek - piątek, godz. 7:30 - 15:30
sobota, godz. 8:00 - 15:00

Godziny otwarcia budynku CKU:

poniedziałek - piątek, godz. 7:00 - 20:00
sobota - niedziela, godz. 7:00 - 17:00


Masz pytania? Sprawdź FAQ, lub wypełnij poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone jako * są wymagane.

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43-45, pok. 3 
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 
7:30 - 15:30

sobota
8:00 - 15:00

Kursy i szkolenia

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto