Kontakt i godziny otwarcia

Kontakt w sprawie organizacji studiów podyplomowych

Anna Kozak 
e-mail: anna.kozak@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 949

Agnieszka Manowska 
e-mail: agnieszka.manowska@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 452

Alina Sofińska 
e-mail: alina.sofinska@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 949

Barbara Grzeszczak
e-mail: barbara.grzeszczak@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 452

Wioletta Bujak

e-mail: wioletta.bujak@ue.wroc.pl; tel. 71 36 80 980


W sprawie dostępu do zespołów i zajęć w aplikacji MS TEAMS prosimy o kontakt z kierownikiem studiów (dane kontaktowe do kierowników dostępne są w opisie poszczególnych kierunków w zakładce OFERTA).

Kontakt w sprawie studiów zamawianych

dr Sylwia Wrona - Dyrektor CKU
e-mail: sylwia.wrona@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 979

Marcin Wydra - Zastępca Dyrektora CKU
e-mail: marcin.wydra@ue.wroc.pl
M: +48 507 017 104

BIURO CKU jest czynne:

poniedziałek-piątek w godz. 7:30-15:30.

Budynek jest czynny: poniedziałek-piątek w godz. 7:00-16:00. 


Wszelkie dokumenty prosimy wrzucać do skrzynki korespondencyjnej znajdującej się przy schodach na parterze budynku CKU.

Szanowni Państwo
,
w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo do budynku CKU mogą wejść jedynie osoby w maseczce.

ADRES do korespondencji

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław  


Masz pytania? Sprawdź FAQ, może ktoś już nam je zadał. Jeżeli nie, zapraszamy do kontaktu:


Formularz kontaktowy

Pola oznaczone jako * są wymagane.

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43, pok. 4 i 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 
9:00 - 14:00

Kursy i szkolenia

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto