Kontakt i godziny otwarcia

Zgodnie z Zr nr 43/2020 Rektora UEW informujemy, iż do odwołania Uczelnia jest zamknięta dla osób z zewnątrz. Obsługa odbywa się w sposób zdalny lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (pod nr 71 36 80452 lub 71 36 80949) i mailowego w godz. 8:00-15:00.



Masz pytania? Sprawdź FAQ, może ktoś już nam je zadał. Jeżeli nie, to zapraszamy do kontaktu:

Anna Kozak anna.kozak@ue.wroc.pl tel. 71 36 80 949
Agnieszka Manowska agnieszka.manowska@ue.wroc.pl tel. 71 36 80 452
Alina Sofińska alina.sofinska@ue.wroc.pl  tel. 71 36 80 949
Monika Stańczyk monika.stanczyk@ue.wroc.pl  tel. 71 36 80 980
Aleksandra Kaczmarczyk aleksandra.kaczmarczyk@ue.wroc.pl tel. 71 36 80 452

Wioletta Bujak wioletta.bujak@ue.wroc.pl tel. 71 36 80 980

Anna Ropa anna.ropa@ue.wroc.pl  tel. 71 36 80 980 

Klaudia Migasiewicz klaudia.migasiewicz@ue.wroc.pl- Dyrektor CKU tel. 71 36 80 979

Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Kamienna 43
pokój nr 4 i 5
tel. 71 36 80 949, 71 36 80 452 lub 71 36 80 980


Adres do korespondencji:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone jako * są wymagane.

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43, pok. 4 i 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny kontaktu:

poniedziałek - piątek 
8:00 - 15:00

Kursy i szkolenia

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto