Szkoła Trenerów Sprzedaży

Semestr zimowy 2017/2018, letni 2017/2018

Rekrutacja do
20.02.2018 r.
Termin upłynął
Cena
3 900,00 zł

Cele i charakterystyka studiów

Głównym celem studiów jest dostarczenie wiedzy oraz rozwój umiejętności niezbędnych w zawodzie trenera sprzedaży. Dzięki starannie dobranej tematyce poszczególnych zajęć, Słuchacz zostanie gruntownie przygotowany do efektywnego zarządzania procesem szkoleniowym, w szczególności: badania potrzeb szkoleniowych, projektowania szkoleń, właściwego doboru metod, narzędzi i technik szkoleniowych, prowadzenia i ewaluacji szkoleń. Dzięki uczestnictwu w Szkole Trenerów Sprzedaży Słuchacze poszerzą świadomość własnych mocnych i słabych stron oraz psychologicznych uwarunkowań pracy w grupie, rozwiną osobistą odpowiedzialność, nabędą umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach szkoleniowych oraz pokonywania własnego stresu.

Adresaci

Studia przygotowują do podjęcia pracy na w zawodzie trenera wewnętrznego jak też trenera - freelancera. Adresowane są do obecnych trenerów, którzy chcą doskonalić swój warsztat jak też osób, które wiążą swoją przyszłość z szeroko pojętą branżą szkoleniową

Czas trwania i liczba godzin

2 semestry, 180 godz.

Program studiów

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
Moduł I. Wprowadzenie do zawodu trenera
1. Osobiste kompetencje trenera (komunikacja, kompetencje interpersonalne, kompetencje poznawcze). Inteligencja moralna 20
2. Autoprezentacja trenera 10
Moduł II. Psychologia nauczania i uczenia dorosłych
3. Zasady uczenia dorosłych 4
4. Mechanizmy psychologiczne w procesie uczenia 6
5. Budowanie relacji z grupą 10
6. Narzędzia pracy z grupą 10
Moduł III. Badanie potrzeb szkoleniowych
7. Diagnoza potrzeb szkoleniowych, konstruowane ankiet i kwestionariuszy 10
8. Wyznaczanie celów szkolenia 8
Moduł IV. Projektowanie i przygotowanie szkolenia
9. Przygotowanie materiałów szkoleniowych 10
10. Dobór metod i technik uczenia 30
Moduł V. Realizacja szkolenia
11. Kontakt z grupą i obserwacja procesu grupowego 10
12. Zarządzanie czasem 6
13. Trudne sytuacje szkoleniowe 10
Moduł VI. Ewaluacja szkolenia
14. Analiza informacji zwrotnej. Ocena satysfakcji uczestników i efektów uczenia 10
15. Superwizja warsztatów autorskich uczestników 24
16. Test pisemny 2
RAZEM 180

Warunki i sposób zaliczenia studiów

 • obecności na zajęciach (min. 80% obecności)
 • pisemny test końcowy
 • przygotowanie projektu i jego obrona podczas egzaminu.

Organizacja studiów

Studia prowadzone są w języku polskim na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele (zjazdy raz bądź dwa razy w miesiącu) w godzinach 9.00-16.00 w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu. Materiały dydaktyczne i wszystkie niezbędne informacje dla słuchaczy zamieszczane będą na platformie internetowej.

Kadra dydaktyczna

Kadrę dydaktyczną stanowią doświadczeni handlowcy i zarazem certyfikowani trenerzy sprzedaży, współpracujący z największymi światowymi korporacjami, takimi jak: Nordea, Noble Bank, AVIVA, Bank ING, Expander.

Kierownictwo i opieka naukowa

Kierownik

dr hab. Dorota Teneta-Skwiercz, prof. UE
Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstwa
tel. 668 833 963
e-mail: dorota.teneta@ue.wroc.pl
pok. 7, bud. D

Cena

3900 PLN

Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach po 1950 zł
Terminy płatności: całość odpłatności lub I rata do 20.02.2018, II rata do 20.10.2018

Płatność za studia następuje dopiero po otrzymaniu od kierownika studiów informacji o zebraniu się grupy, uruchomieniu studiów , wyłącznie na indywidualne konto słuchacza widoczne po zalogowaniu na własnym profilu ( login i hasło, jak przy rejestracji na studia).

Prosimy o nieuiszczanie wpłat, przed otrzymaniem takiej informacji .

Kontakt i zapisy

mgr Agnieszka Łazikowska Centrum Kształcenia Ustawicznego tel. 71 36 80 452, e-mail: agnieszka.lazikowska@ue.wroc.pl pok. 4, bud. CKU, ul. Kamienna 43-59 Wrocław

Adres do wysyłki dokumentów: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław

Terminy

Termin zakończenia rekrutacji: 2018-02-20

Wymagane dokumenty

 • podanie o przyjęcie na studia
 • formularz zgłoszeniowy (załącznik 1)
 • oświadczenie o pokryciu kosztów (indywidualne lub od pracodawcy – załącznik 2 lub 3)
 • odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich lub licencjackich + kserokopia
 • kserokopia dowodu osobistego (obydwie strony)
 • Dla obcokrajowców z UE oraz kandydatów posiadających dyplom ukończenia studiów wyższych nie z polskich uczelni dodatkowo wymagane:
 • oryginał dyplomu ukończenia studiów MA bądź BA
 • tłumaczenie przysięgłe dyplomu
 • apostille
 • tłumaczenie apostille

Dodatkowe informacje

Biogramy trenerów

tomasz_targosz.jpg - 69.77 KB TOMASZ TARGOSZ

Posiada trzynastoletnie doświadczenie w sprzedaży, od 6 lat pomaga innym jako trener i mentor. Karierę zaczynał w branży telekomunikacyjnej, przez sportową, okienną, na finansowej i szkoleniowej kończąc. Autor bestselleru „Sprzedaż jest sexi”, w 2017 roku premierę miała druga z jego książek „Martwa Sprzedaż”. Posiada 2 Certyfikacje trenerskie, spędził ponad 1000 godzin na coachingach handlowych. Pracował z przedstawicielami (handlowcami, trenerami, oraz managerami wyższego szczebla) z ponad 60 firm. Prowadził Akademię Trenerów Sprzedaży. Jego artykuły pojawiają się cyklicznie w takich czasopismach jak As Sprzedaży, Nowa Sprzedaż, Szef Sprzedaży, oraz Pracownik Fizyczny.

tomasz_kopinski.jpg - 40.35 KB TOMASZ KOPIŃSKI 

Doświadczony sprzedawca, manager, oraz właściciel dwóch firm.  Miał okazję szkolić, jak i zarządzać największymi sieciami firm finansowych w Polsce. Jako najmłodszy Trener w ING Usługi Finansowe imponował swoimi umiejętnościami na tyle, że przejął największe projekty szkoleniowe u partnerów biznesowych firmy (m.in. Alior Bank, Open Finance, Home Broker, Raiffeisen Polbank). Pełnił funkcję Dyrektora ds. inwestycji i ubezpieczeń w jednym z największych pośrednictw finansowych w Polsce, a także koordynował dział szkoleń w skali całego kraju w Centrum Finansów Aviva. Płomienny mówca, relacyjny i pomysłowy sprzedawca, jest inspiracją dla wielu osób związanych ze sprzedażą i zarządzaniem w Polsce. 

andrzej_skwiercz.jpg - 61.09 KBANDRZEJ SKWIERCZ

Posiada ponad  piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży, które zdobywał jako właściciel firmy finansowo-leasingowej, jak też pracownik międzynarodowych korporacji, takich jak American Express, Macmillan Education, OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. Pełnił w nich funkcję konsultanta i doradcy klientów kluczowych, zajmował się coachingiem, współtworzył oraz przeprowadzał szkolenia produktowo – sprzedażowe dla współpracowników. Przez szereg lat był związany z Fabryką Koncertową Mirosława Klekota Walczaka, gdzie jako Back Stage Manager zarządzał zespołem pracowników oraz sprawował bezpośredni nadzór nad przebiegiem imprez. Posiada certyfikat trenerski AKADEMII TRENERÓW SPRZEDAŻY – DEVELOPMENT PARTNERS.


Zapisy zamknięte.

Powrót

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43, pok. 4 i 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny pracy

poniedziałek 8.00-15.00
wtorek 10.00-17.00
środa - nieczynne
czwartek 10.00-17.00
piątek 8.00-15.00
sobota 8.30-14.30
niedziela 8.30-13.30

Kursy i szkolenia

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto